AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

-- Echipa "4 fasole" -- RP

In jos 
AutorMesaj
TMR.rose...
Admin

Rac Mistret
Reputatie : 0
Data de inscriere : 03/06/2010
Varsta : 23

MesajSubiect: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Sam Iun 26, 2010 2:30 am

PREZENTARE PERSONAJ

Nume: Ingrid
Porecla: Dutza, Fasolea Ucigasa SAU Lulu..:->
Varsta: 18 ani.
Gradul de nebuneala: Pe o scara de la 1 la 10 as zice...100000!!

"I wanna f8$k you in the @$s...Na na na...I wanna f8$k you in the @$s..."
Ce dupa-amiaza placuta... Esti in tren cu o gramada de nespalati, care se holbeaza tot timpul pe geam sa vada daca se schimba SAU NU peisajul. Minunat...Mai tragi un pui de somn...Si te trezesti pe o astfel de melodie.Smile
"Taci omule odata:-s..."tipa roscata, izbindu-si in acelasi timp geamantanul de pereti.
"I wanna..."
"Uhh!:X:X"exclama Oana.
"Haa?O.o Nu cu tine vorbeste..Calm down, mai!
Asaa...F8$K YOU TOO, BA. Aloo?:X:X Buna mami. Uite, sunt in tren cu fetele. Da, mami. Da, mami. Mi-am luat chilotii de rezerva, mami.
Da, suntem toate. Nu,.Nu s-a blocat nimeni in baie. Nu, nu..Pup.:X:X."
Imediat ce termina de vorbit, Oana o apuca de incheietura mainii stangi. Sau drepte. Sau cealalta pereche din spate.
"Fata, da' cineva chiar s-a blocat in baie. O.O"
"Daa, cine?:-?"
"Ginny, draga mea. Bella s-a dus sa il anunte pe conductor."
"Belea..:-?"
Dupa cateva minute bune...
"Parttiiiiee, sosesc.:X:X"
Ginny perfida fugea cu 50 de Km/h spre cele doua muieri stafidite, cu un ranjet suspect pe fata.
"Unde e cealalta fata?"intreba conductorul, in timp ce scotea capul pe geam si dadea bucuros din coada. AA, stergeti asta.:-s
"Cred ca s-a dus sa mai fure deodorant. E crima acolo!"
"Incercati cu aroma de levantica, acopera tot. SI sterge 99,9% din pete.:->"
"Aa..Okey..:-"."

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://finiteincantatem.wikiforum.ro
Bella

Scorpion Mistret
Data de inscriere : 17/06/2010
Varsta : 22
Localizare : In my world :X

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Sam Iun 26, 2010 2:10 pm

Prezentare personaj :

Nume : Bella
Porecla : Bells
Varsta : 17 ani
Gradul de nebuneala: 99.99

Bella intra in compartiment , mergand pe 4534 de carari . O privi in ceata pe Ingrid , apoi intreba , sprijinindu'se de o bara :
"- Cine vrea bere ? Stiu ca vreti . Haideti . Am adus pentru toata lumea . " si trase dupa ea 353434 de sticle pline cu bere .
"- De unde le'ai furat ? " intreba Oana ,deschizand o sticla , aruncand capacul pe langa capul lui Ginny.
" - Ah.. ce mai conteaza ? Conteaza doar sa ne simitim bine pana ajungem la destinatia finala. "
Celelalte fete isi luara si ele cate o sticla , apoi Ingrid il intreba pe conductor :
" - Vreti ? E pe gratis :> !! "
Dar nu termina bine de zis propozitia , caci mai multi oameni destul de iritati intrara in compartiment , cerandu'si bauturile inapoi .

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TMR.rose...
Admin

Rac Mistret

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Joi Iul 01, 2010 4:36 am

"Hoo, betivilor, nu va prieste cand va ia Dreacu' Red Bull-ul de sub nas, asa-i?:-w"tipa Oana, aratand degetul mijlociu.
"Fufaa, aia e Carlsberg!"
Dar multimea manioasa, echipata cu furci si cu topoare--alea nu stiu de unde au mai aparut--se apropia cu pasi repezi--de fapt, era trenul care o luase ca tampul la goana-- .
"Miau!?>.<"
Roscata reusi sa se fereasca de o furca indreptata amenintator catre singurul neuron existent in propria capatzana.
"Hei, hei!"exclama Ginny, bagandu-se intre Nea Ilie si Ingrid. "Mila, mila cer! Nu vedeti ca e proasta oricum, o tampiti mai rau. Pai, se poate?:-w"
Dar o fiinta curajoasa reusi sa iasa din multumea enervata, urcandu-se pe niste bagaje pentru a-si etala frumusetea. Sau nu.:-?
"No, fratilor. Cat ii vom mai lasa sa ni-asupreasca noua?"tipa Bella, din toti bojocii.
Liniste.
"Ascult."
O cizma incepu sa zboare prin compartiment, fluturandu-si aripile entuziasmata.
"Red Bull iti da aaaarripii!:X:X"
Toti din tren: "O.O"
"Ma, hai sa luam o doza, si sa ne luam zborul."spuse Ingrid.
Sus In jos
Xiin Shing
Admin

Data de inscriere : 22/06/2010

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Sam Iul 17, 2010 11:59 pm

Click here,my sweet monster^^

Nume: Oana
Porecla: Xiin
Varsta: 17 luni...pardon...ani Very Happy
Gradul de nebuneala: 100000%

Cele patru fete fusesera pe burta in secunda urmatoare si incepura aritate sa se tarasca printre picioare si sa se fereasca de furcile si securile infipte in podea.
"Cred ca am calcat pe un carnat " Spuse Badea Gheoghe apasandu-si mai tare calcaiul pe degentul Oanei.
"Futu-ti mortii si ranitii...auuuuu...ahhhhhhh...uuuuuuu...ooooh" incepu bruneta.
"Ohoooo...vad ca Maria si Ion nu's aici...cred ca s-au pus pe treaba...hai sa ne uitam la ei" Se auzi o voce,iar o proaie de papuci pe fetele fetelor trecu cu repezeala,lasandu-le late,murdare,dar cu bere.
"Cred ca Mos Vasile a calcat in ceva inainte de a se urca in tren :-s "Afirma Ginny turnandu-si o sticla de apa pe fata.
"Eh...siiii...avem bere!Baricadati usa si beti! Mai avem 10 ore pana ajungem...sooooooo...film de groaza,bere,si uitat ce a adus fataaaaa...afine!" spuse Bella inchizand usa si punand o bucata de lemn urias in fata ei.
"E unde ai aia? o.O "
"Eeeee...nu il las acasa niciodata...e pe lista lucrurilor: Te ia mama dracului daca le uiti! "
"Si film?"
"Mi-am pus eu vreo 3 filme pe card Very Happy...pe...telefonul...mobil"
"Bun si ala...pune-l aici,si haide toate pe scaune Very Happy " Spuse Ingrid si puse telefonul pe mini'masuta de la geam.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
TMR.rose...
Admin

Rac Mistret

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Dum Iul 18, 2010 4:12 am

"AAAAAAAAAAAAAAH!"
"NUUUUUUU!!! MACEEEL!!!"tipara Oana si musca de pe umarul ei. A, ce musca?o.O Ok.:-w Cine a adus chestia asta aici? Afara, ba!!
Bella se intinse pana la butonul rosu. Il stiti. Ala care apare mereu la locul nepotrivit si arunca totul in aer.Smile
Sau poate celalalt care opreste filmele de groaza.
"Stai, mei, nici macar nu incepuse!Neutral"tipa roscata, dandu-se cu capatzana de pereti.
"A, nu?o.O"
"Era doar reclama aia tampita cu "Vrei sa impusti 5 ratze?"."
Bruneta ranji prosteste.
"Aa, de la aia mi se tragee."
"In fineee."exclama Ginny. "Ne uitam sau ce facem?:-w"
"Ok."
Dar zuzele nu apucara sa mai zica ceva. Trenul isi misca posteriorul in stanga si in dreapta, dupa care se opri.
"Fufa, ti-am spus ca nu e bine sa ne asezam in fundu' astuia!"spuse Ingrid, verificand in acelasi timp daca nasul mai e la locul sau.
"Da' ce-are draga, ne-a ametit putin. Hei! Arati ca Michael Jackson!!:X"
"Sunt la fel de palida?"
"Nu. La fel de rupta.Neutral"
"HAA?!"
Bella si Ginny se indreptara spre locul unde se aflau bagajele lor. Sau, ma rog, unde fusesera candva.
"Ne-au jefuit, zuzatii!!"tipa Bella, sarind in sus si jos ca o minge de ping-pong.
Sus In jos
TMR.rose...
Admin

Rac Mistret

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   Dum Iul 25, 2010 5:05 pm

Srry de dublu-post, dar nu mai continua nimeni?Sad
Shery, Bella..A stai..Bella e plecata la mare!!=))
Deci...Sheeerry, ce mai astepti?:->
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: -- Echipa "4 fasole" -- RP   

Sus In jos

-- Echipa "4 fasole" -- RP
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cos de gunoi-
Mergi direct la: